але Талмуді є Слово Боже

@ IsraelNationalTV - Pls фарисей: Це було: друг: Ісуса запитали: йому: "Хто мій ближній?" вже: до цього питання: очевидно:: зло в Талмуді: .. Ось чому Ісус говорить: Притча: з: "Добре: самарянин". Чому, тільки він: був був жалісливим: щоб ви знали, як,: найкращий з усіх, був людиною, справедливо зацікавили: єретик. але, тим часом, був він: поодинці: робити:: Воля Бога: тобто, щоб зекономити:: дорогоцінні творіння Бога: судиться, до смерті грабіжників. бути: не вдалося: все: представники: офіційна релігія! і: Pls Ісус каже: "Re: просто так:: самарянин"! .. Він: засуджений:: талмуд! Але, для: засудити: Талмуд, було б: не: в достатньому пророк! але, є також і достатнім: дитину: чому Ісус сказав: "якщо ви: не подобається: діти будуть Вам не входити:: Царство Боже"
@ IsraelNationalTV - навіть якщо там є: від: середня зміна: проте, все: завантажити і: їх: Релігія: вірити: в усьому:: Світ: Що Бог: одна: і: Ось він: це "святе "! «Святий»! "Свята"!. Тепер: тільки категорії: святість: Може бути: бути: 1. Всемогутній, 2. нескінченно справедливий, і, 3. нескінченно: добра! Тепер, щоб думати, що Бог хотів: Расизм: для: різниця: автор: релігія: або: раса, або: Те, що він: створив: тварини у формі людини (Талмуд)? Це сатанізм! Це: реальні богохульство богохульство. і: відступництва! Це осквернення ясно: проти:: перша заповідь. С:: концепція: божественні: природа: в: християнин не на перевагу: "Тому що:: Найбільша з усіх є: одне: хто служить: у той час:" Кожна людина є моїм братом. "
@ IsraelNationalTV - я кажу, те, що абсолютно очевидно, таким чином, кожна людина в: Світ: прямо зараз: ви знаєте, з математичною точністю: якщо він: приречений: вже: від Бога, бо: бути: вже: Висланий: зі свого царства! Тому що: навіть: прості речі? то вони такі: відмовлено: для всіх тих: хто були консультантів: приречений: у пекло руйнування. Насправді, деякі з них: вірю: бути: чудова: на інший: людина (расизм) Просто Так: він: має деталі (тканини) на голові? або за те, що: він: має сплеск кольору: від: очі? або: він: має певну книгу? і т.д. .. ? Але це ідолопоклонство! Насправді: найбільший з усіх гріхів, це погано, я думаю: і: нечесні речі: від: наші: загальні Творець: Тобто йти проти: 1-я заповідь!
[[Але: талмуд: є: Word: Бога]] ", щоб шукати загибле ..." Ми: подати цю інформацію в якості послуги: нашому: читачі ... Її включення слід: не бути: витлумачено: як: авторів або: Реле: "індосамент, наших: Переконання ... або: як наше: схвалення Їх .. : Правда: буде стояти: на це: власні заслуги. Не могли б: чинити опір, на аналіз: історико-критичний: це всі звинувачення: проти Ісуса і: його мати? Людина зганьбив: Не могли б йому: є: зроблено:: рабин? Звинувачення про: цілісність своєї матері, якщо відомо, буде: ні: було сказано: і: повідомив: його сучасники?
TheTime4solutions СКАЗАВ: С: початкове зброя Освічений: dissengagement критичної маси людства вихід:: Ротшильди: невірно: Рабство боргу (лихварство) система незабаром після цього:: Слідом решти людства. До них відносяться: 250. Ми: є: 7 МЛРД. Зло з рівноваги: ​​впаде, бо: це протиріччя.Людство стоїть на порозі: ще один: у той час як золотий вік: Зло в receeds: shawdows для:: біля: майбутнє. Його гонки. На одній: сторони:: Ultimate: зло, яке може Вимерлі і людства: більшість з життя: на планеті Земля Можливо, все. В: інші: сторони: 7 млрд. суверенного індивіда, що люди хочуть, щоб вижити. Її почуття особистої відповідальності за лідера ReLOVElution до dissengage. Незабаром буде критичної маси відбувається: і: ми: Буде: безкоштовно.
Decadent Ротшильд: Кері unconciously сім'я жадає: самознищення, закрита, і в езопової позиції: шизофренік деформації з-під контролю і під час desperatation: extiction їх: spiecies самостійно. Я беру: немає кредитів для: ваш: слова. У мене є: бачив: те ж саме: як ви бачите: з ясністю для: деякі з них: кілька років. : Гроші створені: з повітря: в таємних прихованих думки Кілька корпоративної власності: створення помилкового шарів: державний борг, як: інструмент для забезпечення:: аморальний вимагали: крадіжка називається: податкова система. : Система управління змушуючи людство на аморальні вчинки в боягузтві: для злодіїв і брехунів: вбивств. Освічений: розмежування.
"Є факти: ФАКТИ" К: Benjamin H. Вольноотпущеннік
http://www.iahushua.com/JQ/factsR4.html
Показати: Талмуді: на християн
": Талмуд: маски,: Secret рабинського вчення про християн", була написана преподобним. I.B. Пранайтіс, майстер: теології, а також: професор: про: Мова Євреїв: в: Imperial Духовної Академії: Римсько-католицька церква в Старому: Санкт- Петербург, Росія. : Преп. Пранайтіс було: найбільший з: студенти: Талмуд. Його повне: команда: з: мова євреїв: кваліфіковані: його проаналізувати:: талмуд: як мало людей в історії.
: Преп. Пранайтіс ретельно:: талмуд: для: проходи посиланням на Ісуса, християни і:: християнська віра. Ці: проходи були консультантів: переклад: їм латинською мовою. Євреям піддається перекладу на латину краще: чим вона безпосередньо в Bahasa. : Переклад: пасажі: талмуд: посилаючись на Ісуса, і християнам: християнська віра була консультантів: надрукував: латинською мовою: Імператорської Академії наук в Санкт- Петербург в 1893 році з: Imprimatur: його архієпископом. : Переклад з: Латинська на бахаса було зроблено: великі вчені в Латинській: United: Держави в 1939 році на кошти, надані по: Багаті американці: з цією метою.
У порядку: не залишати: будь-які вільні: закінчується: по: посилання Талмуда: до Ісуса, до християн, а також: для: християнська віра Чи буду я резюмувати наступним чином: переклади на бахаса з: латинських текстів преподобного.Пранайтіс »: Талмуд: маски,: Secret рабинського вчення про християн". Було б: потрібно: занадто багато місця: в лапки: це: Їх проходи дослівно з: по коліно примітки є: Сончино видання в Bahasa.
Спочатку я підсумок:: посилання преподобний. Пранайтіс посиланням на Ісуса: талмуд: в: оригінальні тексти переведені: їм на латинь, а також: з латинської мови на бахаса:
Синедріон, 67а - Ісус говорив: як: син Pandira, солдата
Kallah, 1б. (18b) - незаконний: і: задумано: під час менструації.
Синедріон, 67а - Повішений: на: напередодні: Великодня. Toldath Jeschu.Народження пов'язано: в найганебніших виразів
Abhodah Зара II - Реферали: як: син Pandira, римський солдат.
Schabbath XIV. Знову Реферали: як: син Pandira,: Роман.
Синедріон, 43а - С: напередодні: Пасхи: вони повісили Ісус.
Schabbath, 104b - Викликається: дурень і: ніхто: звертає увагу на дурнів.
Толдот Jeschu. І Юда: Ісус займається: у сварці з брудом.
Синедріон, 103А. - Пропоновані: Мораль і розбещує його: ганьбить себе.
Синедріон, 107b. - Обдурений, пошкоджені: і: Знищено: Ізраїль.
Зоар: III, (282) - Помер: начебто: звір і: похований: у бруді купу тварин.
Hilkoth Мелаху - спроба: довести: християни помиляються: в культ Ісуса
Abhodah Зара, 21а - World: поклонятися Ісуса в будинках Небажані.
Орах Chaiim, 113 - Уникайте: зовнішній вигляд: оплати по відношенню до Ісуса.
Iore: DEA, 150,2 - Не з'являються: платити по відношенню до Ісуса випадково.
Abhodah Зара (6а) - False: Навчання для поклоніння в перший день субота
[[Але: талмуд: є: Слово: від Бога]]: вище: є: кілька обраних: від дуже складною: Розміщення в якому багато посилання: Obscured: за складною: міркування. : Наступне: Кілька підсумував: посилання на християн і:: християнська віра, хоча і не завжди виражається: в точності таким чином.Там: є: одинадцять імен, які використовуються: в: талмуд, бо: не Талмуді: послідовники, за якими християни: мав на увазі. Крім того Nostrim, від Ісуса: Назарянина, християни: Викликається: все: імена, що використовуються: в: талмуд: для позначення: все не "євреї": мінім, Едома, Abhodan Зара, Akum.Obhde: Elilim, Nokrim, Amme: Гаарец, Kuthim, Apikorosim, а також: Goim. Крім поставок: імена яких християни: Викликається: в: Талмуд,: уривків: нижче зазначено: які: людина:: талмуд: світлини: християни повинні бути, і: те, що: талмуд: Каже про: релігійного поклоніння християн:
[[Але: талмуд: є: Слово: від Бога]] Hilkhoth Maakhaloth - християни: ідолопоклонники, не повинні асоціюватися.
Abhodah Зара (22а) - Не пов'язувати: з язичниками, вони пролив крові.
Iore: Dea (153, 2). - Не має асоціювати: з християнами, пролив кров.
Abhodah Зара (25b). - Обережно: Pls ходьбі християн за кордоном: з Ними.
Орах Chaiim (20, 2). - Християни маскування: самі вбивати євреїв.
Abhodah Зара (15b) - Запропонувати християни: сексуальні стосунки з тваринами.
[[Але: талмуд: є: Слово: від Бога]] Abhodah Зара (22а) - Підозрюваний християн спілкування: з тваринами.
Schabbath (145B) - християни нечистих Тому що: Вони їдять відповідно
Abhodah Зара (22b) - християни нечистих Тому що: Вони не на горі Синай.
Iore: Dea (198, 48). - Чистий жіночий: євреї забруднених: зустріч християн.
Kerithuth (6b стор 78) - Викликається євреїв: чоловіків, християни не називають: чоловікам.
Makkoth (7b) - Інокентій у вбивстві: якщо метою було вбити християнина.
Орах Chaiim (225, 10) - християни і: тварини згруповані: для: порівнянь.
Midrasch Talpioth 225 - християни створено: у служінні євреям завжди.
[[Але: талмуд: є: Слово: від Бога]] Орах Chaiim 57, 6а - християн бути: шкода: ще: чим хворими свинями.
Зоар: II (64б) - християнський ідолопоклонники порівняти: для корів, а також: ослів.
Kethuboth (110b). - Псалмоспівець порівнює християн нечистих звірів.
Синедріон (74б). Тос. - Статевий акт: християнської, як: Що худоби.
Kethuboth (3б) -: насіння християнської цінується: як насіння худоби.
Kidduschim (68A) - християни, як:: люди: з дупи.
Ебен Haezar: (44,8) - між християнськими та шлюбів: нульова євреїв.
Зоар (II, 64б) - християнський народжуваності: повинно бути: зменшилася: матеріально.
Зоар (I, 28, б) - християнський ідолопоклонники діти змія Єви.
[[Але: талмуд: є: Слово: від Бога]] Зоар (I, 131а) - ідолопоклонницьке людей (християн) бруднити: світ.
Емек Haschanach (17а) - Номери для євреїв душі приходять: і від смерті: тінь смерті.
Зоар (I, 46b, 47а) - Душі язичники: нечистий божественного: витоки.
Рош Haschanach (17а) - Номери для євреїв душі потрапляють до пекла.
Iore: Dea (337, 1). - Заміна: мертві: християни, як: втратив корову або: дупу.
Iebhammoth (61а) - Викликається євреїв: чоловіків, але не християни називають: чоловікам.
Abhodah Зара (14b) Т - заборонено продавати релігійні твори для християн
Abhodah Зара (78) - християнські Церкви є: місця ідолопоклонства.
Iore: Dea (142, 10) - повинні мати далеко: від фізично від Церкви.
[[Але: талмуд: є: Слово: від Бога]] Iore: Dea (142, 15) - не повинні слухати церковну музику або: подивитися на кумирів
Iore: Dea (143, 1) - Не повинен відновити: зруйновані будинки: поруч: Церкви.
Hilkoth ABH. Зар: (10b) - євреї не повинні перепродувати зламаною чаші для християн.
Chullin (91b) - євреї володіють гідністю, навіть ангел не може поділитися.
Синедріон, 58б - Для удару: Ізраїльтянин: на кшталт: ляпаси особа: Божого.
Chagigah, 15б - єврей зацікавили: добре: незважаючи: гріхів він: здійснює.
Гитін (62а) - єврей триматися подалі від будинків християн у святкові дні.
Choschen Хама. (26,1) - єврей не повинен пред'являти позов: до: християнські судді: або: закони.
Choschen Хама (34,19) - християнська або: слуга не може стати: свідки.
[[Але: талмуд: є: Word: Бога]] Iore: Dea (112, 1). - Слід уникати: є з християнами, породи фамільярності.
Abhodah Зара (35b) - Не пийте молоко від корови дояться: християнськими.
Iore: Dea (178, 1) - Ніколи: наслідувати: митні християн, навіть волосся гребінцем.
Abhodah Зара (72b) - Вино: Touched: християни повинні бути: викинути.
Iore: Dea (120, 1) - Купив-блюда з християн повинні бути: викинути.
Abhodah Зара (2а) - Для: три: місяці до: фестивалі християнської, слід уникати: все.
Abhodah Зара (78c) - Фестивалі послідовників Ісуса вважали: як ідолопоклонство.
Iore: Dea (139, 1) - Уникати: Речі використовуються: християнами в їх: поклоніння.
Abhodah Зара (14b) - християни заборонили продавати статей: поклоніння.
[[Але: талмуд: є: Слово: від Бога]] Iore: Dea (151,1) H. - Не продавати воду: для християн статей: хрещень.
Abhodah Зара (2а, 1) - Не торгівлі: з християнами про їх: Свято днів.
Abhodah Зара (1.2) - тепер дозволяється: у торгівлі: з християнами в такі дні.
Abhodah Зара (2а) - Торгівля: з християнами, тому що: у них є: гроші, щоб заплатити.
Iore: Dea (148, 5) - Якщо християнин не набожний, може надіслати: йому подарунки.
Hilkoth Akum (IX, 2) - Відправити: подарунки для християн, тільки якщо вони є: нерелігійна.
Iore: Dea (81,7 га) - християнський годувальниць бути: уникати: Тому що: небезпечно.
Iore: Dea (153, 1 Н) - християнський медсестра: приведе: діти до єресі.
Iore: Dea (155.1). - Уникайте: Крістіан лікарі не дуже добре відомі сусідам.
[[Але: талмуд: є: Слово: від Бога]] Peaschim (25а) - Уникати: медична допомога ідолопоклонники, християни на увазі.
Iore: Dea (156,1) - слід уникати: Перукарі Якщо супроводжували християнином: євреями.
Abhodah Зара (26а). - Уникайте: Pls християнських акушерок, як небезпечно поодинці.
Зоар: (1,25 б) - Ті: хто творить добро: щоб християни ніколи: схід: Pls мертвий.
Hilkoth Akum (X, 6) - Допомога нужденним християнам, якщо вона сприяє: світ.
Iore: Dea (148, 12H) - Сховати: ненависть, бо: християни в їх: святкування.
Abhodah Зара (20а) - Ніколи не хваліть: християни Щоб не здалося: Вважається: правда.
Iore: Dea (151,14) - Не допускається: хвалити: християни додати: до слави.
Hilkoth Akum (V, 12) - Цитата: Писання забороняє: згадки християнського бога.
[[Але: талмуд: є: Слово: від Бога]] Iore: Dea (146, 15) - див: до християнських релігійних статей з презирством.
Iore: Dea (147,5) - висміювати: християнські релігійні статті без бажання.
Hilkoth Akum (X, 5) - Ніяких подарунків до християн, подарунки новонаверненим.
Iore: Dea (151,11) - Подарунки заборонено християнам, закликає дружби.
Iore: Dea (335,43) - вигнанні: для: Це єврей, який продає ферму християнином.
Iore: Dea (154,2) - Заборонено вчити торгівлі: в християнському
Babha Bathra (54b) - християнський майно належить першій особі, який претендує.
Choschen Хем (183,7) - зберегти те, що християнські переплачує помилково.
Choschen Хама (226,1) - єврей може зберегти втрачене майно християнських знайдено: на єврея.
[[Але: талмуд: є: Слово: від Бога]] Babha Кама (113b) - Дозволяється: обдурити: християни.
Choschen Хем (183,7) - євреї повинні розділити: що вони завищену: християни.
Choschen Хама (156,5) - Євреї не повинні приймати: Крістіан клієнтів з євреїв.
Iore: Dea (157,2), H - може ввести в оману: Це християни вірили: християнські догмати.
Abhodah Зара (54А) - лихварство можуть бути: практика: на християн або: маріонеток.
Iore: Dea (159,1) - лихварство допускається: тепер для: ніяких підстав для християн.
Babha Кама (113а) - єврей може лежати: і: лжесвідчити: засудити християнина.
Babha Кама (113b) - Ім'я Бога: не осквернив: Pls лежачого на християн.
Kallah (1b, с.18) - єврей може лжесвідчити: Себе ясно: совість.
[[Але: талмуд: є: Word: Бога]] Schabbouth Хаг. (6г). - Євреї можуть Поклянись: брехливо, використовувати: виверти: Формулювання.
Зоар: (1,160). - Євреї повинні завжди намагаються обдурити: християни.
Iore: Dea (158,1) - Не вилікувати: Якщо він робить християн ворогами.
Орах Cahiim (330,2) - Не допомогти пологів християнина в суботу.
Choschen Хама (425,5) -. Якщо не вірить в Тору, не перешкоджають його смерті.
Iore: Dea (158,1) - Вороги не християни, не повинні бути: збережені: або.
Hilkkoth Akum (X, 1) - Не економте: християни в небезпеці: смерті.
Choschen Хама (386,10) - шпигун може бути: вбито: події і раніше: він: зізнається.
Abhodah Цор'и (26b) - Маріонетки бути: кинули в колодязь, не врятували.
[[Але: талмуд: є: Слово: від Бога]] Choschen Хама (388,15) - вбивати тих: хто дасть: ізраїльтяни гроші для християн
Синедріон (59а) - `цікавих до" Закону "євреїв", щоб отримати смертну кару
Hilkhoth Akum (X, 2) - Хрещення: євреї: бути: стратити
Iore: Dea (158,2), Хаг. - Убити ренегатів, які звертаються до християнських ритуалів.
Choschen Хама (425,5) - ті: хто не вірить: у Торі є: бути: вбити.
Hilkhoth tesch.III, 8 - християни, а також: інші заперечують "право": Тора.
Зоар (I, 25а) - християни: бути: Знищено: як ідолопоклонники.
Зоар (II, 19а) - полон євреїв кінця: Pls християнських князів померти.
Зоар (I, 219b) - князів християни: ідолопоклонники, повинен померти.
Obadiam - Коли Римі: знищений, Ізраїль буде: погашені. Abhodah Зара (26b) T. - "Навіть: кращі: Goim повинні: бути: вбити».
Сефер: Або: Ізраїль 177B - якщо єврей вбиває християнської не робить ніякого гріха. Ialkut Сімоні (245c) - проливати кров: з нечестивих жертву пропонує: до Бога.
Зоар (II, 43а) - винищення християн необхідні жертви. Зоар (L, 28б, 39а) - Високе місце: на небі: ті: хто вбиває ідолопоклонники.
Hilkhoth Akum (X, 1) - Марка: ніяких домовленостей, а також: не проявляють милосердя до християн. Hilkhoth Akum (X, 1) - або: їх відвертатися від них: кумири або: вбити.
Hilkhoth Akum (X, 7) - Дозвольте не ідолопоклонники, щоб залишитися ніде: євреї є: сильна. Choschen Хама (388,16) - все це сприяє: на витрати: у вбивстві зрадника.
Песах (49b) - немає необхідності: у той час як молитви: страта в суботу.Schabbath (118a). - Молитви зекономити: від покарання приходу Месії.
"Шукати загибле ..." Ми: подати цю інформацію в якості послуги: нашому: читачі ... Її включення слід: не бути: витлумачено: як: авторів або: Реле: "індосамент, наших: Переконання ... або: як наше: схвалення Їх .. : Правда: буде стояти: на це: власні заслуги. Не могли б: чинити опір, на аналіз: історико-критичний: це всі звинувачення: проти Ісуса і: його мати? Людина зганьбив: Не могли б йому: є: зроблено:: рабин? Звинувачення про: цілісність своєї матері, якщо відомо, буде: ні: було сказано: і: повідомив: його сучасники?
Знайдено: за адресою:: RCathList Головна: Стор. (Suprise!) Завантажити: файл: дюйма форматі Txt ... Саморозпаковується 79.2K factsar.exe.
http://www.iahushua.com/JQ/factsR4.html
але Талмуді є Слово Боже