ancak Talmud Tanrı'nın Sözü

@ IsraelNationalTV - bir Ferisi Pls: buydu: Bir arkadaşa: İsa'nın sordu ona: "Kim benim komşu mu?" zaten: Bu soru ile: açıktır:: Talmud'un kötü: .. ve: MİSALİ: İsa söyler yüzden "iyi: Samaritan". Neden sadece o: gibi, bildirin,: şefkatli olan bir sapkın: en iyisi, doğru kabul edilen bir adamdı. ama, bu arada, o oldu oldu: tek başına için;:: Tanrı'nın İsteği: kurtarmak için mi:: Allah'ın değerli oluşturulması: kınadı: soyguncular tarafından ölüme. olmak: başarısız oldu: Resmi din: Tüm: temsilcileri! ve: Pls İsa "olduğu gibi: re: Samiriyeli!" diyor .. O: kınadı:: Talmud'un!Ama için: kınamak için: Talmud, bu olurdu: değil: bir peygamber yeterli! ama aynı zamanda yeterli: bir çocuk: İsa dedi yüzden "değil gibi:? çocuklar Sen girmeyin mi: Eğer varsa: krallık Tanrı'nın"
Tanrı O: ONE gibidir: ikincil varyasyonları: of: şunlardır: Ancak, tüm: indirip: Onların: Din: iman: Tüm üzeri:: Dünya ve: O Yani: "orada bile - @ IsraelNationalTV kutsal! " "Kutsal"! "Kutsal"!. Şimdi: kutsallık: sadece kategori? Olabilir: olmak: 1. Yüce, 2. sonsuz sadece, ve, 3. sonsuz: Allahım! Irkçılık: için: bir değişimi hakkında: din: veya: ırk, veya: o O: yarattı: insan formu (Talmud) hayvan istedim: Şimdi Allah bu düşünmek? Bu Satanizm konumundadır Gerçek küfür küfür: Bu bir. ve: döneklik! Bu açık bir saygısızlık geçerli: karşı:: İlk Commandment.Yana:: kavramı: ilahi: doğa: içinde: Hıristiyan değil üstünlüğü şudur: "Çünkü: Bir: büyük, tüm kim hizmet eder: sırasında:" Her insan benim kardeşim. "
@ IsraelNationalTV - diyorum, kesinlikle açık, bu yüzden bir şey, her kişi: şimdi: Dünya Eğer matematiksel bir kesinlikle, biliyorum: O ise: mahkumdur: zaten: Allah tarafından: için: zaten: Sürgünler olan: onun krallığından! Çünkü: hatta: basit şeyler? bunlar: reddedildi: mahkum: bir yıkım cehenneme kaynak kişi kim: herkese. Aslında, bazı: iman edilecek: üstün: başka: adam (ırkçılık) Sadece Çünkü: o: kafasına bir parça (kumaş) var? ya da, Çünkü: o: renk bir sıçrama vardır: gözler: arasında? veya: o: Belirli bir kitap var? vb .. ? Ama bu putperestlik olduğunu! Aslında,: ve:: dürüst olmayan şeyler: Tüm Günahların büyük, o sanırım kötü karşı: Bizim: Yaygın Hazırlayan: Bu karşı gitmektir: 1. Commandment!
[[Ama: Talmud: Kelime:? Olan Tanrı]] "Hangi Kayıp olduğunu bulmak için ..." Biz: bir hizmet olarak bu bilgileri sunuyoruz: Bizim için: okuyucu ... Bu katılım, olmalı: olamaz: oluşturmaz: gibi: bizim onaylanması, Yazarlar 'Röleler veya:' İnanç ...veya: bizim gibi: Onlarınki onaylanması .. : Gerçek: duracak: onun hakkında: kendi Merit. Olabilir: Bir analiz de karşı: İsa karşı ve: bu suçlamaları: tarihsel-eleştirel annesi? Bir kişi, karşılıksız: Onu Verebilir yapılır: var: haham? Annesi bütünlüğünü, eğer biliniyorsa, olur: söylendi:: ve: rapor: yok çağdaşları tarafından hakkında suçlamalar?
TheTime4solutions Kİ: Aydınlanmış birincil silah: ile dissengagement insanlığın kritik bir kütle çıkıldı:: Rothschild ailesi: yanlış: Kölelik borç (tefecilik) sistemi kısa bir süre sonra:: insanlığın Takip dinlenin. Bunlar: 250. Biz: şunlardır: 7 MİLYAR.Denge Evil out: çökecek: için: bir çelişkidir. Başka: İnsanlık hakkında girmek için bir altın çağ ise: receeds içine Evil için shawdows:: yakın: gelecek. Bu bir yarış.Birinde: Yan:: son: Evil Bu olabilir Çağ ve insanlığa: En yaşam: Dünya gezegeni üzerindeki Belki de. On: Diğer: Yan: 7 milyar İnsanlar hayatta kalmak istiyorsanız bu egemen bireysel. Dissengage bir lidersiz ReLOVElution kendi bireysel bir sorumluluk. Yakında kritik bir kütle meydana Will: ve: biz: olacak: ücretsiz.
A Decadent Rothschild: cary unconciously ailesi için yanıp tutuşuyor: kendi kendini yok, kilitli: benmerkezci ve pozisyonlara: şizofreni çözgü kontrol dışı desperatation yürütülmesinde: spiecies kendi: Onların arasında extiction. Almam: için kredi: senin: kelime. Var: aynı: görülme gördüğünüz gibi: netlikte için: Bazı: Birkaç yıl. : Fiyat oluşturulur: dışarı ince hava: gizli gizli pek çok şirket sahibi düşündüm: ulusal borçlar: yanlış katmanlar oluşturma aracı zorlamak için:: ahlaksız zorla: Aranan Hırsızlık: vergi sistemi. : Korkaklık ahlaksız eylemleri içine insanlık zorluyor kontrol sistemi: cinayet: hırsızlar ve Yalancılar için. Aydınlanmış: çekilme.
"Are GERÇEKLER: GERÇEKLER" By: Benjamin H. Freedman
http://www.iahushua.com/JQ/factsR4.html
THe: Talmud: Hıristiyanlar hakkında
": Talmud: maskesiz,: Hıristiyanlar İlişkin Gizli Hahamlar Öğretileri" Rev tarafından yazılmıştır. I.B. Pranaitis, Master: İlahiyat ve: Profesör: İbraniler Dil: of Imperial Kilise Akademisi:: de Eski Roma Katolik Kilisesi: St Petersburg, Rusya. : Rev. Talmud: öğrencileri: bir büyük: Pranaitis oldu. Onun tam: komut: İbraniler dili: nitelikli: Onu analiz etmek için:: Talmud'un: Tarihte az erkekler olarak.
: Rev. Pranaitis incelenip:: Talmud'un: için: pasajlar İsa, Hıristiyan ve atıfta:: Hıristiyan inancının. Bunlar: çeviri: onun tarafından Latince'ye pasajlar kaynak kişi idi. İbraniler Latince daha iyi tercüme için oldukça rahat: o Bahasa doğrudan yok daha. : Çevirisi of: pasajlar: Talmud: İsa söz ve Hıristiyanlar: baskılı: Latince tarafından: St Bilimler İmparatorluk Akademisi Hıristiyan inancının kaynak kişi vardı Ruhsat: ile 1893 yılında Petersburg onun başpiskoposunun. : Dan çeviri: Bahasa içine Latin yapıldı: büyük Latin bilim adamları tarafından da: Amerika: Zengin Amerikalılar için: sağlanan fonlarla 1939 yılında Devletler bu amaçla.
Için: bırakmamaya: gevşek: konusu: sona erer Talmud referans: İsa, Hıristiyanlara ve: için: Hıristiyan inancının aşağıda özetleyebiliriz: Tüm Bahasa içine çeviriler seçin: Rev Latin metinler. Pranaitis '": Talmud: maskesiz, Secret Hahamlar Öğretileri Hıristiyanlar ile ilgili". Bu olur: gerekir: çok fazla yer: alıntı: Bu: ile birebir Onların pasajlar: Bahasa içinde Soncino Edition ayak notlar oluşturur.
Önce özetler Will:: referanslar Rev tarafından. Tercüme orijinal metinler: in: onun tarafından Latince'ye ve: Talmud: Pranaitis İsa atıfta Latince Bahasa içine:
Sanhedrin 67a - İsa Puanı: olarak: Pandira oğlu asker
Kallah, 1b. (18b) - gayri meşru: ve: gebe: menstrüasyon sırasında.
Sanhedrin 67a - Askılı: eve: üzerinde Fısıh. Toldath Jeschu. İlgili Doğum: en utanç verici ifadeler
Abhodah Zarah II - Puanı: olarak: Pandira oğlu, bir Romalı asker.
Schabbath XIV. Yine Puanı: olarak: Pandira oğlu: Roma.
Sanhedrin 43a - On: arife: Fısıh: Onlar astı: İsa.
Schabbath, 104B - çağrılır: aptal ve: kimse: aptallar önem veriyor.
Toldoth Jeschu. Ve Judas: İsa yapan: pislik ile kavga içinde.
Sanhedrin, 103a. Ahlak ve çürütür: - Önerilen dishonors kendini.
Sanhedrin, 107b. - Seduced bozuk: ve: yok olur: İsrail.
Zohar: III, (282) - Ölüm: gibi: bir hayvan ve: gömülü: hayvanın kir yığın.
Hilkoth Melakhim - okumalar: HZ için: Hıristiyanlar err: İsa'nın ibadet
Abhodah Zarah, 21a - World: İstenmeyen evlerde İsa'nın ibadet.
Orach Chaiim, 113 - kaçının: görünüm: İsa ile ilgili ödeme.
Iore: DEA, 150,2 - görünmez: kazara İsa'ya saygı ödemek.
Abhodah Zarah (6a) - Yanlış: Öğretileri Sabbath ilk gününde ibadete
[[Ama: Talmud: Kelime: olan Tanrı]]: Yukarıda: şunlardır: Bir Kaç Seçilen: çok karmaşık bir seçim yapın: Obscured: karışık göre: akıl fazla başvuru olduğu içinde aranjman. : Şunlardır: Birkaç özetlenebilir: tam olarak bu şekilde::: her zaman ifade olmasa da Hıristiyan inancı Hıristiyan ve referanslar. Vardır: şunlardır: kullanılan on bir isim: Talmud: in için: non-Talmud: takipçileri, hangi Hıristiyanlar tarafından şunlardır: Tasarlandı. Nostrim Ayrıca, İsa dan: Nazarene, Hıristiyanlar şunlardır: Aranan: bütün: Kullanılan isimler: in: Talmud: belirlemek için: olmayan tüm "Yahudiler": Minim, Edom, Abhodan Zarah, Akum. Obhde: Elilim, Nokrim, Amme: Haarets, Kuthim, Apikorosim ve: Goim. Temin yanı sıra: hangi Hıristiyanlar tarafından isimler: Aranan: in: Talmud,: pasajlar alıntı: aşağıda belirtiniz: ne tür: insan:: Talmud'un: resimler: olmak Hıristiyanlar ve: ne: Talmud: Diyor kiHıristiyanların dini ibadet:: hakkında
[[Ama: Talmud: Kelime: olan Tanrı]] Hilkhoth Maakhaloth - Hıristiyanlar şunlardır: idolators, ortak olmamalıdır.
Abhodah Zarah (22a) - ortak etmeyin: Yahudi ile, Onlar döken: Kan.
Iore: Dea (153, 2). - Ortak yasaktır: Hıristiyanlarla, dökmek: kan.
Abhodah Zarah (25b). - Dikkat: yurt dışında Hıristiyanların yürüme Pls: Onlara sahip.
Orach Chaiim (20, 2). - Hıristiyanlar kılık değiştirmiş: kendilerini Yahudileri öldürmek için.
Abhodah Zarah (15b) - Hıristiyanlar var istiyorum: cinsel ilişki hayvanlarla.
[[Ama: Talmud: Kelime: olan Tanrı]] Abhodah Zarah (22a) - ilişki Şüpheli Hıristiyanlar: hayvanlarla.
Schabbath (145b) - temiz olmayan Hıristiyanlar Çünkü: Onlar buna göre yemek
Abhodah Zarah (22b) - temiz olmayan Hıristiyanlar Çünkü: Onlar Mount Sinai Hastanesi.
Iore: Dea (198, 48). - Temiz kadın: Yahudiler kirlenmiş: Hıristiyanlar toplantı.
Kerithuth (6b s. 78) - Aranan Yahudiler: erkekler olarak adlandırılan değil Hıristiyanlar: erkek.
Makkoth (7b) - cinayet Masum: niyet Hıristiyan öldürmek olsaydı.
Orach Chaiim (225, 10) - Hıristiyanlar ve: hayvanlar gruplandırılmış: için: karşılaştırmalar.
Midrasch Talpioth 225 - oluşturulur Hıristiyanlar: bakana: Yahudiler her zaman.
[[Ama: Talmud: Kelime: olan Tanrı]] Orach Chaiim 57, 6a - olarak Hıristiyanlar: Batıl inançları olanlar vardı: daha: hasta domuz daha.
Zohar: II (64B) - Christian idolators benzetti: inek ve: eşek.
Kethuboth (110b). - Davut peygamber kirli Beasts için Hıristiyanlar karşılaştırır.
Sanhedrin (74B). Tos. - Cinsel ilişki: canavarın: Christian benzeri.
Kethuboth (3b) -: Tohum: Hıristiyan değerlidir: tohum gibi: canavarın.
Kidduschim (68A) - Hıristiyanlar gibi:: insanlar: bir eşek.
Eben Haezar: (44.8) - Hıristiyan ve Evlilikler arasında: boş Yahudiler.
Zohar (II, 64B) - Christian doğum oranı: gerekir: azaldı: maddi.
Zohar (I, 28B) - Havva'nın yılan Hıristiyan idolators çocuklar.
[[Ama: Talmud: Kelime: olan Tanrı]] Zohar (I, 131a) - putperest kavmin (Hıristiyanlar) kirletmek: dünya.
Emek Haschanach (17a) - Sigara Yahudilerin ruh gelir: ölüm gölgesi: ve ölümden.
Zohar (I, 46b, 47a) - ulusların Souls var: kirli ilahi: kökenleri.
Rösch Haschanach (17a) - Sigara Yahudi ruhlarını cehenneme git.
Iore: Dea (337 1). - Değiştir: Ölü: Hıristiyanlar gibi: kayıp bir inek ya da: eşek.
Iebhammoth (61a) - Yahudiler olarak adlandırılan erkek değil, Hıristiyanlar çağrılır: erkek.
Abhodah Zarah (14b) T - Hıristiyanlar için dini eserler satmak Yasak
Abhodah Zarah (78) - Hıristiyan Kiliseleri şunlardır: putperestlik yerleri.
Iore: Dea (142, 10) - uzak tutmak gerekiyor: uzak fiziksel Kiliseler arası.
Putlara bakın: -: Iore kilise müzik dinlemek ya da yasaktır Dea (142, 15) [[Ama: Talmud: Kelime: Allah'ın] bir]
Iore: Dea (143, 1) - yeniden yasaktır: tahrip evleri: yakın: Kiliseler.
Hilkoth ABH. Zar: (10b) - Yahudiler Hıristiyanlar için kırık Kadehler satmak olmamalıdır.
Chullin (91b) - Yahudiler dahi bir melek veremiyoruz onuruna sahip.
Sanhedrin, 58b - grev için: İsrail: gibi: tokat yüz: Allah.
Chagigah, 15b - değerlendirdiğimizde bir Yahudi: good: rağmen: Sins of o: taahhüt eder.
Gittin (62a) - Yahudi tatilleriyle Hıristiyan evleri uzak durun.
Choschen Ham. Önce: Bir Hıristiyan yargıç: - (26,1) Yahudi dava, yoksa: kanunları.
Choschen Ham (34.19) - Hıristiyan veya: hizmetçi ol edemiyor: Şahitleri.
[[Ama: Talmud: Word: mi? Tanrı]] Iore: Dea (112, 1). - Kaçının: Hıristiyanlar, ırk yakınlık ile yemek.
Abhodah Zarah (35B) - Sağılan inek süt içmeyin: Christian tarafından.
Iore: Dea (178, 1) - Asla: taklit: hatta Hıristiyanlar, bir saç tarağı gümrük.
Abhodah Zarah (72B) - Şarap: Touched: Hıristiyanların olmalıdır: atılır.
Iore: -: atılır Dea (120, 1) Hıristiyanların Satın-yemekler olmalıdır.
Abhodah Zarah (2a) - için: Üç: ay önce: Christian festivaller, kaçının: Tüm.
Abhodah Zarah (78c) - kabul İsa'nın takipçilerinin Festivaller: putperestlik olarak.
Iore: Dea (139, 1) - kaçının: şeyler kullanılır: ibadet: Onların içinde Hıristiyanlar tarafından.
Abhodah Zarah (14b) - Sahip satmak Hıristiyanlar Yasak: ibadet.
[[Ama: Talmud: bir: Word: Allah'ın]] Iore: Dea (151,1) H. - Su satmak etmeyin: Hıristiyanlar için makalelere: vaftiz.
Abhodah Zarah (2a, 1) - ticaret etmeyin: Bayramı günleri: Onların üzerine Hıristiyanlar ile.
Abhodah Zarah (1.2) - Şimdi izin: ticaret: Bu günlerde Hıristiyanlarla.
Abhodah Zarah (2aT) - Ticaret: Hıristiyanlarla Çünkü: Onlar var: ödemek için para.
Iore: Dea (148, 5) - Hıristiyan Dindar değilse, gönderebilir: ona hediyeler.
Hilkoth Akum (IX, 2) - mail: hediyeler Hıristiyanlar için bunlar sadece: dinsiz.
Iore: Dea (81.7 Ha) - Christian ıslak-hemşire olarak: kaçınılmalıdır: Çünkü tehlikeli.
Iore: Dea (153, 1 H) - Christian hemşire: yol açacaktır: Çocuklar sapkınlığa.
Iore: Dea (155,1). - Kaçının: Hıristiyan doktorlar iyi komşular bilinmemektedir.
[[Ama: Talmud: Kelime: olan Tanrı]] Peaschim (25a) - kaçının: idolators, tıbbi yardım, Hıristiyanlar Tasarlandı.
Iore: Dea (156,1) - kaçının: Berberler eşlik Hıristiyan olmadıkça: Yahudiler tarafından.
Abhodah Zarah (26a). - Kaçının: tek başına tehlikeli olarak Hıristiyan Ebeler Pls.
Zohar: (1.25 b) - O: iyi kim: artış: ölü Pls asla Hıristiyanlar için.
Barış: - Hilkoth Akum (X, 6) Bu teşvik eğer Yoksul Will Hıristiyanlar Yardım.
Iore: Dea (148, 12H) - Hide: nefret: için: Hıristiyanlar Onların da: Kutlama.
Abhodah Zarah (20a) - Asla: övgü: olması diye Hıristiyanlar: inanıyordu: doğru.
Iore: Dea (151,14) - İzin yok: övgü: zafer: eklemek için Hıristiyanlar.
Hilkoth Akum (V, 12) - Alıntı: Kutsal yasaklamak: Hıristiyan tanrı söz.
Bakın - Dea (146, 15): hor ile Hıristiyan dini makalelere Iore [[Ama: Talmud: Kelime: Allah'ın] olduğunu].
Iore: Dea (147,5) - Deride: dilek olmadan Hıristiyan dini makaleler.
Hilkoth Akum (X, 5) - dönüştürür için Hıristiyanlar, hediyelik eşya yok hediyeler.
Iore: Dea (151,11) - Hıristiyanlar için yasak Hediyeler, dostluk teşvik eder.
Iore: Dea (335,43) - Sürgün: için: Hıristiyan çiftlik satan bu Yahudi.
Iore: -: Bir Hıristiyan için Dea (154,2) bir ticaret öğretmek Yasak
Babha Bathra (54b) - Hıristiyan mülkiyet iddiasında ilk kişiye aittir.
Choschen Ham (183,7) - hata ne Hıristiyan overpays tutun.
Choschen Ham (226,1) - Yahudi bulundu Hıristiyan kayıp eşya devam edebilir: Yahudi tarafından.
[[Ama: Talmud: Kelime: olan Tanrı]] Babha Kama (113b) - Bu izin verilir: aldatmaya: Hıristiyanlar.
Choschen Ham (183,7) - Yahudiler bölmek gerekir: Bunlar abartma ne: Hıristiyanlar.
Choschen Ham (156.5) - Yahudiler gerek olmamalıdır: Yahudilerden Hıristiyan müşteriler.
Iore: Dea (157,2) H - aldatmak Mayıs: Hıristiyanlara O: Christian Tenets.
Abhodah Zarah (54A) - tefecilik olabilir: uygulanmaktadır: mürted: Hıristiyan ya da üzerinde.
Iore: Dea (159,1) - tefecilik izin: şimdi: Hıristiyanlar için bir sebep.
Babha Kama (113a) - Yahudi yalan olabilir: ve: bozmak: Bir Hıristiyan kınamak için.
Babha Kama (113b) - Tanrı'nın Adı: profaned değil: Pls Hıristiyanlar yalan.
Kallah (1b, s.18) - Yahudi olabilir bozmak: Kendisi açık bir ile: vicdan.
[[Ama: Talmud: Word: mi? Tanrı]] Schabbouth Hag. (6d). - Yahudiler yemin olabilir: yanlış kullanımı: hile ile: İfade.
Zohar (1,160 a). - Yahudiler her zaman aldatmaya denemek gerekir: Hıristiyanlar.
Iore: Dea (158,1) - tedavi etmeyin: Hıristiyanların Düşmanları yapmadığı sürece.
Orach Cahiim (330,2) - Cumartesi günü Christian doğum yardım etmeyin.
Choschen Ham (425,5) -. Sürece Tevrat inanan ölümü önlemek değildir.
Iore: Dea (158,1) - Düşmanlar değil Hıristiyanlar edilmemelidir: kaydedilir: ya.
Hilkkoth Akum (X, 1) - kaydetme: Hıristiyanlar tehlikede: ölüm.
Choschen Ham (386,10) - Bir casus olabilir: öldürdü: olaydan önce: o: itiraf ediyor.
Abhodah Zorah (26b) - olmak Mürtedler: kurtarıldı değil, kuyuya atılmış.
Vermek kim: İsrailliler için 'para Hıristiyan olanlar öldür - Choschen Ham (388,15) [[Ama: Talmud: Kelime: Allah'ın] bir]
Sanhedrin (59a) - `ölüm cezası almak için Yahudilerin" Hukuk "na meraklı
Hilkhoth Akum (X, 2) - Vaftiz: Yahudiler: olmak: idam
Iore: Dea (158,2) Hag. - Hıristiyan ritüelleri dönüp Renegades öldürün.
Choschen Ham (425,5) - olanlar: inanmıyorum kim: Tevrat şunlardır: olmak: öldürdü.
Hilkhoth tesch.III, 8 - Hıristiyanlar ve: Tevrat: diğerleri arasında "Kanun" reddederler.
Zohar (I, 25a) - Hıristiyanlar şunlardır: olmak: yok olur: idolators olarak.
Zohar (II, 19a) - Yahudilerin sonu Captivity: Pls Hıristiyan prensleri ölür.
Zohar (I, 219b) - Hıristiyanların Princes şunlardır: idolators, ölmek gerekir.
Obadiam - Roma zaman: tahrip olduğunu, İsrail olacak: İntifa. Abhodah Zarah (26b) T. - "Bile: en iyi sayısı: Goim olmalı: olabilir: öldürdü."
Sefer: Veya: İsrail 177b - Yahudi öldürür Hıristiyan günah işlerse. Ialkut Simoni (245c) - kan Atma: Allah'sız sunar kurban: Tanrı'ya.
Zohar (II, 43a) - Hıristiyanlar Gerekli kurban Katledilmesi. Zohar (L, 28B, 39a) - Yüksek yer: O:: idolators öldürmek kimin için cennette.
Hilkhoth Akum (X, 1) - Marka: herhangi bir düzenleme ve: Hıristiyanlar için bir merhamet. Hilkhoth Akum (X, 1) - Ya: uzak Them'dan Onların dönüş: putlara veya: öldürmek.
Hilkhoth Akum (X, 7) - hiçbir idolators Nowhere kalıyor izin verin: Yahudiler: Güçlü. Choschen Ham (388,16) - Tüm katkıda bulunun: giderine: Hain öldürmek.
Pesachim (49b) - gerek yok: iken namazı: Şabat Günü İnfaz Edilmesi. Schabbath (118a). - Kaydetmek için Dualar: gelen Mesih'in azabından.
"Kayıp olan hangi Bu bulmak için ..." Biz: bir hizmet olarak bu bilgileri sunuyoruz: Bizim için: okuyucu ... Bu katılım, olmalı: olamaz: oluşturmaz: gibi: bizim onaylanması, Yazarlar 'Röleler veya:' İnanç ... veya: bizim gibi: Onlarınki onaylanması .. : Gerçek: duracak: onun hakkında: kendi Merit. Olabilir: Bir analiz de karşı: İsa karşı ve: bu suçlamaları: tarihsel-eleştirel annesi? Bir kişi, karşılıksız: Onu Verebilir yapılır: var: haham? Annesi bütünlüğünü, eğer biliniyorsa, olur: söylendi:: ve: rapor: yok çağdaşları tarafından hakkında suçlamalar?
Bulunan: at:: RCathList Ana Sayfa: Sayfa. (Suprise!) Download: file: Txt formatında in ... 79.2K factsar.exe açılan Öz.
http://www.iahushua.com/JQ/factsR4.html
ancak Talmud Tanrı'nın Sözü