ale Talmud je slovo Božie

@ IsraelNationalTV - Pls farizej: To bol: priateľ: Ježiša spýtal: ho: "Kto je môj blížny?" už podľa tejto otázke: je zrejmý:: zlo Talmud: .. Preto Ježiš hovorí: podobenstvo: z: "Dobrý: Samaritan". Prečo, len on: bol bol súcitný: aby ste vedeli, ako je: najlepšie zo všetkých, bol muž, právom považovaný: kacír. ale v tú dobu bola už mu: sám: to:: Božia vôľa: tým sa zachrániť:: vzácny Boží stvorenia: odsúdil: k smrti lupiči. treba: failed: všetky: zástupcovia: oficiálne náboženstvo! a: Pls Ježiš hovorí: "Re: ako:: Samaritan!" .. On: odsúdil:: Talmud! Ale pre: odsúdiť:? Talmud, bolo by to: nie je: primeranú proroka! Ale je tiež dostatočná: dieťa: je dôvod, prečo Ježiš povedal: "Ak sú: zatiaľ ako: deti nezadáte::! Božie kráľovstvo"
@ IsraelNationalTV - aj v prípade, že: sú: z: stredná varianty: Avšak, všetky: Stiahnite si a: ich: Náboženstvo: veriaci na celom:: Svet: Boh: je jeden: a: osoba, ktorá: je " sväté! " "Svätý"! "Svätý"!. Teraz: iba kategórii: svätosť: Môže byť: byť: 1.Všemohúci, 2. nekonečne spravodlivý, a, 3. nekonečné: dobrota! Teraz si myslieť, že Boh: Hľadá sa: Rasizmus: pre: rozdiel: o: Náboženstvo: alebo: závod, alebo: osoba, ktorá: vytvoril: Zvieratá v ľudskej forme (Talmud)? To je satanizmus! Jedná sa o: skutočný rúhanie rúhanie. a: odpadlíctvo! To je zneuctenie jasný: proti:: prvé prikázanie. Od:: koncept: božské: Príroda: V: kresťanský nie nadradenosti: "Pretože:: najväčší zo všetkých je: jedno: kto slúži: keď:" Každý človek je môj brat."
@ IsraelNationalTV - hovorím, niečo, čo je úplne zrejmé, preto každá osoba: World: práve teraz: Viete, s matematickou istotou: Ak sa: je odsúdený: už: od Boha: pre: byť: už: vylúčený: z jeho kráľovstva! Vzhľadom k tomu: i: najjednoduchšie veci? sú: popieral: všetkým: Kto bol zdrojom osôb: odsúdené: do pekla ničenia. V skutočnosti, niektorí: veria: treba: Superior: iné: muž (rasizmus) Len pretože: on: má kus (látky), na hlave? alebo, pretože: on: má splash farieb: medzi: oči? alebo: on: má špecifickú knihu? atď .. ? Ale to je modlárstvo! V skutočnosti: najväčší zo všetkých hriechov, je to zlé Myslím, že: a: nečestné veci: proti: Naše Časté Autor: To je v rozpore so: 1. prikázanie!
[[Ale: Talmud: je: Word: Božie]] "hľadať to, čo je stratená ..." My: túto informáciu ako službu: si: čitateľmi ... Jeho zaradenie je: nie je: vykladať: ako: autorov alebo: Relé: "súhlas, o našej viery ... alebo: ako naši: schválenie Ich .. : Pravda: bude stáť: na to je: vlastné zásluhy. Mohol: odpor, v analyzovať historicko-kritická: Všetky tieto žaloby: Ježiš a proti: jeho matka? Osoba, zneuctený: Mohol ho mať: urobiť:: rabín? Obvinenia týkajúce sa: integrity jeho matky, ak je známe, že: nemá: bolo povedané: a: Napísal: jeho súčasníci?
TheTime4solutions povedal: S: primárna zbraň osvietenského: dissengagement kritické množstvo ľudstva vystúpil:: Rothschildovci: false: otroctva dlhu (úžera), systém krátko nato:: Nasleduje zvyšok ľudstva. Sú to: 250. My: je: 7 mld Sk. Zlo z rovnováhy: padne: pre: jedná sa o rozpor. Ľudstvo sa chystá vstúpiť: ďalšie: zlatej éry počas: Evil do receeds: shawdows pre:: u: budúcnosť. Je to závod. Na jednej: strane:: Ultimate: zlo, ktoré je zaniknutý a ľudstvo: väčšinu života na planéte Zem Snáď všetky. Na: Iná strana: 7 miliárd suverénny individuálne, že ľudia chcú prežiť. Jeho individuálnej zodpovednosti v vodca ReLOVElution na dissengage.Čoskoro budú kritické množstvo sa vyskytujú: a: my: bude: zdarma.
Dekadentnej Rothschild: Cary unconciously rodina túži po: sebazničenia, Locked: egocentrické a na pozície: schizofrenické deformácia z kontroly v prevedení desperatation: extiction ich: spiecies vlastné. Beriem: žiadna zľava pre: Vaše: slová. Som: videl: rovnaká: ako vidíte: s jasnosťou pre: niekoľko: niekoľko rokov. : Peniaze vytvoril: z ničoho: skryté myšlienky v tajnosti niekoľko korporátnej vlastnícku: vytváranie falošných vrstvy: Štátne dlhy: nástroj k presadeniu:: nemorálne vymohli: Krádež názvom: daňový systém. : Riadiaci systém núti ľudstvo do nemorálnych činov zo zbabelosti: pre zlodeja a klamára: vraždy.Osvietený: uvoľnenie.
"Sú to fakty: skutočnostiach": Benjamin H. Freedman
http://www.iahushua.com/JQ/factsR4.html
O: Talmud: na kresťanov
": Talmud: Unmasked, The: Secret rabínského učenie ide o kresťanov," napísal Rev. I.B. Pranaitis, Master: teológia a: Profesor: z: Jazyk Židom: na: Imperial Duchovný akadémie: rímsko-katolíckej cirkvi v Starom: St Petersburg, Rusko. : Rev. Pranaitis bol: najväčšie: študenti: Talmud. Jeho dokončenie: príkaz: z: jazyk Židom: kvalifikovaný: ho analyzovať:: Talmud: čo najmenej ľudí v histórii.
: Rev. Pranaitis skúmal:: Talmud: pre: pasáže týkajúce sa Ježiša, kresťania a:: kresťanskej viery. Tieto: pasáže boli poradcov: prekladal podľa neho do latinčiny.Židom požičiava seba na preklad do latinčiny lepšie: ako to robí priamo do Bahasa. : Preklad: pasáže: Talmud: S odkazom na Ježiša, a kresťania: kresťanská viera bola zdrojom osôb: vytlačené: v latinčine: Imperial akadémie vied v St Petersburg v roku 1893 s: imprimatur: jeho arcibiskupa. : Preklad z: latinčiny do Bahasa bol vyrobený podľa veľkých latinských učenci v: United: štáty v roku 1939 sa finančné prostriedky poskytované podľa bohatých Američanov na: tento účel.
V tomto poradí: neopustiť: žiadne voľné: končí: predmet: Talmud je odkaz: k Ježišovi, aby sa kresťania a: do: kresťanskej viery zhrniem nižšie: Preklady do Bahasa od: latinské texty Rev. Pranaitis ": Talmud: Unmasked, The: Secret rabínského učenie ide o kresťanov". Bolo by: Požadujeme: príliš veľa priestoru: citovať: tieto: Ich pasáže Verbatim s: slintačka poznámky tvoria: Soncino Edition v Bahasa.
Prvá Zhrnú:: Referencie Turová. Pranaitis odkazuje na Ježiša: Talmud: V: pôvodná preložené texty: od neho do latinčiny, a: z latinčiny do Bahasa:
Sanhedrin, 67a - Ježiš o: ako: syn Pandira, vojak
Kallah, 1b. (18b) - nelegitímne: a: koncipované: počas menštruácie.
Sanhedrin, 67a - zavesil: na: Eva: Passover. Toldath Jeschu. Narodenie súvisiace: vo výrazoch najhanebnejšia
Abhodah Zarah II - ďalej: ako: syn Pandira, rímsky vojak.
Schabbath XIV. Opätovne zaradená: ako: syn Pandira,: Roman.
Sanhedrin, 43a - On: Eva: Passover: zavesili: Ježiš.
Schabbath, 104b - volal: blázon a: nikto: venuje pozornosť hlupákov.
Toldoth Jeschu. A Judáš: Ježiš zaoberá: v hádke so špinou.
Sanhedrin, 103a. - Tipy: morálka, a tým aj jeho: zneuctívá ja.
Sanhedrin, 107b. - Zviesť, poškodený: a: zničený: Izrael.
Zohar: III, (282) - Zomrel: ako: zviera a: pochovaný: v špine zhromaždení zvierat.
Hilkoth Melakhim - Pokus: sa preukázať: Kresťania Chyba: v uctievanie Ježiša
Abhodah Zarah, 21a - Referencie: k uctievaniu Ježiša v domácnostiach nežiaduce.
Orach Chaiim, 113 - Vyvarujte sa: vzhľad: platenie vzťahu k Ježišovi.
Iore: DEA, 150,2 - nejaví: vzdať hold Ježiša náhodou.
Abhodah Zarah (6a) - False: učenie, aby sa klaňal prvý deň Sabbath
[[Ale: Talmud: je: Word: Božie]]: hore: sú: pár vybraných: z veľmi komplikované: Dohoda v ktorom mnoho odkazy: Obscured podľa zložitých: uvažovania. : Sú nasledujúce: niekoľko zhrnúť: odkazy na kresťanov a:: kresťanská viera aj keď nie vždy vyjadrené: presne týmto spôsobom. K dispozícii: sú: jedenásť používané mená: v: Talmud: pre: non-Talmud: nasledovníkov, v ktorých sú kresťania: znamená. Okrem Nostrim, od Ježiša: Nazarene, kresťania sú: Called: všetci: používané mená: v: Talmud: označiť: všetky non-"Židov": čiastočka, Edom, Abhodan Zarah, Akum. Obhde: Elilim, Nokrim, PROGRAMOV: Haarets, Kuthim, Apikorosim a: Goim. Okrem toho dodáva: mená, ktoré sú kresťania: Called: V: Talmud,: pasáže citovanej: nižšie uvedené: aké: ľudí:: Talmud: obrázky: Kresťania majú byť, a: čo: Talmud: hovorí o: náboženské uctievanie kresťanov:
[[Ale: Talmud: je: Word: Božie]] Hilkhoth Maakhaloth - kresťania sú: modloslužobníkmi, nesmiem stýkať.
Abhodah Zarah (22) - nespájajú: s pohanmi, Zbaví: krv.
Iore: Dea (153, 2). - Nesmie spájať: s kresťanmi, prístrešok: krv.
Abhodah Zarah (25b). - Pozor: Pls chôdza kresťanov v zahraničí: s nimi.
Orach Chaiim (20, 2). - Kresťania prestrojení: seba zabiť Židov.
Abhodah Zarah (15b) - Navrhnúť kresťania: sex vzťahy so zvieratami.
[[Ale: Talmud: je: Word: Božie]] Abhodah Zarah (22) - Podozrivý kresťania styku: so zvieratami.
Schabbath (145b) - kresťania nečisté Pretože: Živí sa podľa toho
Abhodah Zarah (22b) - kresťania nečisté Pretože: Oni sa na hore Sinaj.
Iore: Dea (198, 48). - Čistá žena: Židia kontaminované: Stretnutie kresťanov.
Kerithuth (6b str. 78) - nazýva Židov: Men, kresťanov, s názvom: muži.
Makkoth (7b) - nevinná: Ak je zámerom bolo zabiť kresťana.
Orach Chaiim (225, 10) - kresťanov a: Zvieratá zoskupené: pre: porovnanie.
Midrasch Talpioth 225 - vytvorili kresťania: slúžiť: pre Židov vždy.
[[Ale: Talmud: je: Word: Božie]] Orach Chaiim 57, 6a - kresťanov, aby sa: ľutovať: viac ako: chorá ošípané.
Zohar: II (64b) - kresťan prirovnal modloslužobníkmi: pre kravy a: osly.
Kethuboth (110b). - Žalmista prirovnáva kresťanov nečisté bestiím.
Sanhedrin (74b). TOS. - Pohlavný styk: kresťanské, ako: to zviera.
Kethuboth (3b) -: semeno: kresťana je cenený: semeno: hoviad.
Kidduschim (68A) - kresťania ako:: ľudia: z osla.
Eben Haezar: (44,8) - medzi kresťanskými a manželstvo: null Židov.
Zohar (II, 64b) - kresťanská pôrodnosti: musí byť: zmenšil: materiálne.
Zohar (I, 28b) - kresťanská idolators deti hada Evy.
[[Ale: Talmud: je: Word: Božie]] Zohar (I, 131a) - modlárske ľudia (kresťania) poškvrniť: svet.
Emeku Haschanach (17a) - Non-židovské duše prídu: a od smrti: smrti tieň.
Zohar (I, 46b, 47a) - duša pohanov má: nečistý božský: Origins.
Rosche Haschanach (17a) - Non-Židia duše prídu do pekla.
Iore: Dea (337, 1). - Slová mŕtvy: Kresťania ako: zatúlaná krava, alebo: Doc.
Iebhammoth (61a) - nazýva Židov: ľudia, kresťania, ale nie s názvom: muži.
Abhodah Zarah (14b) T - zakázané predávať náboženských prác pre kresťanov
Abhodah Zarah (78) - Kresťanské cirkvi sú: miesta modlárstva.
Iore: Dea (142, 10) - musí viesť ďaleko: fyzicky ďaleko od cirkvi.
[[Ale: Talmud: je: Word: Božie]] Iore: Dea (142, 15) - nesmie počúvať hudbu alebo cirkvi: Pozrite sa na idoly
Iore: Dea (143, 1) - nesmie znovu: zničených domov: blízko: cirkví.
Hilkoth ABH. Zar: (10b) - Židia nesmú predávať rozbité kalichy pre kresťanov.
Chullin (91 b) - Židia majú dôstojnosť i anjel nemožno zdieľať.
Sanhedrin, 58b - K Strike: Izraelitov: ako: plácající tvár Božiu.
Chagigah, 15b - Žid do úvahy: Dobrý: napriek: z hriechov: spácha.
Gittin (62a) - Žid, drž sa ďalej od kresťanských domov na dovolenku.
Choschen Ham. (26.1) - Žid nesmie žalovať: Pred: kresťanské rozhodca: alebo: zákony.
Choschen Ham (34.19) - kresťanská alebo: sluha sa nemôže stať: Svedkovia.
[[Ale: Talmud: je: Word: Božie]] Iore: Dea (112, 1). - Vyhnite sa: jesť s kresťanmi, znalosť plemien.
Abhodah Zarah (35b) - Nepite mlieko od kravy doja: Christian.
Iore: Dea (178, 1) - Nikdy: napodobniť: Colné kresťanov, dokonca aj vlasy hrebeňom.
Abhodah Zarah (72b) - Víno: Dotyk: kresťania musia byť: vyhodiť.
Iore: Dea (120, 1) - zakúpené od kresťanov riadu musí byť: vyhodiť.
Abhodah Zarah (2a) - Pre: tri: mesiace pred: sviatky kresťanské, treba sa vyvarovať: všetky.
Abhodah Zarah (78c) - Festivaly nasledovníkov Ježiša považujú: ako modlárstva.
Iore: Dea (139, 1) - nutné sa vyvarovať: Veci použité: kresťanov v ich: uctievania.
Abhodah Zarah (14b) - kresťania zakázané predávať predmety: uctievania.
[[Ale: Talmud: je: Word: Božie]] Iore: Dea (151,1) H. - Nepoužívajte vodu Predávame: pre kresťanov články pre: krsty.
Abhodah Zarah (2a, 1) - Nepoužívajte obchod s kresťanmi na ich: sviatky.
Abhodah Zarah (1,2) - Teraz je dovolené: k obchodu: s kresťanmi na týchto dňoch.
Abhodah Zarah (2AT) - Obchod: Vzhľadom k tomu, s kresťanmi: majú: peniaze na zaplatenie.
Iore: Dea (148, 5) - Ak je kresťan nie je oddaný, môžu zaslať: mu dary.
Hilkoth Akum (IX, 2) - Poslať: Darčeky pre kresťanov, iba ak sú: bezbožných.
Iore: Dea (81,7 ha) - kresťanskej mokré sestry sa: vyvarovať: Pretože: nebezpečná.
Iore: Dea (153, 1 H) - Christian zdravotná sestra: povedie: deti k kacírstvo.
Iore: Dea (155,1). - Vyvarujte sa: Christian Lekári, ktorí dobre poznajú susedov.
[[Ale: Talmud: je: Word: Božie]] Peaschim (25a) - nutné sa vyvarovať: lekárska pomoc z modloslužobníkmi, kresťania myslia.
Iore: Dea (156,1) - nutné sa vyvarovať: Holiči Ak sprievode kresťanskej: Židov.
Abhodah Zarah (26a). - Vyvarujte sa: Pls kresťanských pôrodných asistentiek nebezpečný sám.
Zohar: (1,25 b) - ti: Kto si dobre: ​​pre kresťanov nikdy: Rise: Pls mŕtvy.
Hilkoth Akum (X, 6) - Help potrebným kresťania budú, pokiaľ to podporuje: mier.
Iore: Dea (148, 12h) - Hide: nenávisť: pre: Kresťania na ich: Oslavy.
Abhodah Zarah (20a) - Nikdy: chvály: Kresťania aby náhodou nebol: veril: true.
Iore: Dea (151.14) - Nie je povolené: pochváliť: Kresťania pridať: ku sláve.
Hilkoth Akum (V, 12) - Citácia: Písmo zakázať: zmienka o kresťanského Boha.
[[Ale: Talmud: je: Word: Božie]] Iore: Dea (146, 15) - Pozri: Pre kresťanské náboženské predmety s opovrhnutím.
Iore: Dea (147,5) - posmievať: kresťanské náboženské predmety bez želanie.
Hilkoth Akum (X, 5) - Žiadne dary pre kresťanov, darčeky pre konverziu.
Iore: Dea (151.11) - Darčeky zakázané kresťanov, podporuje priateľstvo.
Iore: Dea (335.43) - vyhnanstva: pre: To Žida, ktorý predáva na farme kresťan.
Iore: Dea (154,2) - Forbidden učiť obchod: na kresťanské
Babha Bathra (54b) - kresťanská vlastnosť patrí do prvej osoby, ktorá preukáže.
Choschen Ham (183,7) - ponechať to, čo kresťanské schovať omylom.
Choschen Ham (226,1) - Žid si môže ponechať stratené veci kresťanskej nájdené: od Žida.
[[Ale: Talmud: je: Word: Božie]] Babha Kama (113b) - Je povolené: oklamať: Kresťania.
Choschen Ham (183,7) - Židia musia rozdeliť: čo preplatok: kresťania.
Choschen Ham (156,5) - Židia nesmú užívať: Christian zákazníkov z Židov.
Iore: Dea (157,2), H - môže klamať: že kresťania veria: Christian princípy.
Abhodah Zarah (54A) - úžera môžu byť: praxi: na kresťanov alebo: odpadlíkov.
Iore: Dea (159,1) - úžera je dovolené: teraz: z nejakého dôvodu pre kresťanov.
Babha Kama (113a) - Žid môže spočívať: a: klamať: odsúdiť kresťan.
Babha Kama (113b) - meno Božie nie je zneužitá: Pls ležiace na kresťanov.
Kallah (1b, s. 18) - Žid môže klamať: Sám s čistým: svedomia.
[[Ale: Talmud: je: Word: Božie]] Schabbouth Hag. (6d). - Žid môže prisahať: falošne pomocou: úskok: znení.
Zohar: (1,160). - Židia sa musia vždy snažiť oklamať: Kresťania.
Iore: Dea (158,1) - nelieči: Ak to robí kresťanom nepriateľov.
Orach Cahiim (330,2) - Nenechajte si pomáhať kresťana pôrodu v sobotu.
Choschen Ham (425,5). - Ak verí v Torah nebráni tomu, aby jeho smrť.
Iore: Dea (158,1) - nepriatelia nie sú kresťania nesmie byť: uložená: buď.
Hilkkoth Akum (X, 1) - Neukladať: Kresťania v nebezpečenstve: smrti.
Choschen Ham (386.10) - Spy môže byť: zabitý: akcie do: on: vyzná.
Abhodah Zarah (26b) - odpadlíkov bude: hodená do jímky, zachránil sa.
[[Ale: Talmud: je: Word: Božie]] Choschen Ham (388.15) - zabiť ty: ktorí dávajú: Izraelitov peniaze pre kresťanov
Sanhedrin (59a) - `zvedavými do" zákon "Židia" dostať trest smrti
Hilkhoth Akum (X, 2) - krst: Židia sú: byť: na smrť
Iore: Dea (158,2) Hag. - Zabite odpadlíci, ktorí sa obracajú ku kresťanským rituálom.
Choschen Ham (425,5) - ti: Kto neverí: v Torah je: byť: zabitý.
Hilkhoth tesch.III, 8 - a kresťania: ostatné popierajú "zákonom": Torah.
Zohar (I, 25a) - Kresťania sú: byť: zničená: Ako modloslužobníkmi.
Zohar (II, 19a) - zajatí Židov konca: Pls kresťanské princa zomrieť.
Zohar (I, 219b) - Princes kresťanov: modloslužobníkmi, musí zomrieť.
Obadiam - Keď Rím: je zničená, bude Izrael: vykúpený. Abhodah Zarah (26b) T. - "I: Best of: Goim by mal: byť: zabitý."
Séfer: Alebo: Izrael 177b - Ak je žid zabije kresťana spácha hriech. Ialkut Simoni (245c) - prelievanie krvi: z bezbožných ponúka obete: Bohu.
Zohar (II, 43a) - vyhladenie kresťanov nutná obeť. Zohar (L, 28b, 39a) - vysoká miesta: v nebi: Ti: kto zabíjajú modloslužobníkmi.
Hilkhoth Akum (X, 1) - Značka: žiadne dohody, a: Zobraziť žiadne zľutovanie s kresťanmi. Hilkhoth Akum (X, 1) - Buď: Ich odklon od nich: idoly alebo: zabiť.
Hilkhoth Akum (X, 7) - nepripúšťa idolators zostať nikde: Židia sú: silná.Choschen Ham (388.16) - to všetko prispieva: do nákladov: zabiť zradcu.
Pesachim (49b) - Nie je potrebné: modlitieb počas: Sťatie v sobotu. Schabbath (118a). - Modlitby pre uloženie: od potrestania príchodu Mesiáša.
"Hľadať to, čo je stratená ..." My: túto informáciu ako službu: si: čitateľmi ... Jeho zaradenie je: nie je: vykladať: ako: autorov alebo: Relé: "súhlas, o našej viery ...alebo: ako naši: schválenie Ich .. : Pravda: bude stáť: na to je: vlastné zásluhy.Mohol: odpor, v analyzovať historicko-kritická: Všetky tieto žaloby: Ježiš a proti: jeho matka? Osoba, zneuctený: Mohol ho mať: urobiť:: rabín? Obvinenia týkajúce sa: integrity jeho matky, ak je známe, že: nemá: bolo povedané: a: Napísal: jeho súčasníci?
Nájdené: v:: RCathList Home: Page. (Suprise!) Download: Súbor: in formáte txt ...Samorozbaľovací 79.2K factsar.exe.
http://www.iahushua.com/JQ/factsR4.html
ale Talmud je slovo Božie